FitnessQuiz - testy dla instruktorów fitness

Sklepy internetowe

FitnessQuiz - sklep internetowy z testami dla instruktorów fitness
Laravel - sklep internetowy - generator testów
Praca wykonana dla: Fitnessquiz

Portal FitnessQuiz to sklep internetowy i maszyna do generowania testów napisana od podszewki przy użyciu frameworka Laravel. Zaprojektowaliśmy go tak, aby dostępny był zarówno dla użytkowników tabletów i smartfonów (wersja mobilna) oraz komputerów stacjonarnych i laptopów (wersja desktop). 

Platforma zintegrowana jest z płatnościami Paypal, posiada rozbudowany moduł użytkownika pozwalający na kupowanie i generowanie testów z dostępnej puli pytań i wybranych kategorii, pełną obsługę mailingu oraz generator wykresów ułatwiający śledzenie postępów.

Administrator serwisu posiada pełną kontrolę nad zawartością statycznych podstron (CMS) oraz dostęp do interfejsu zarządania pytaniami, kategoriami testów, użytkownikami i konfiguracją płatności.

Od strony wizualnej zastosowaliśmy responsive design oparty oraz zaawansowaną typografię z użyciem czcionek dostępnych w usłudze Google Web Fonts. Dołożyliśmy wiele starań, aby testy były czytelne i przejżyste, gdyż portal dedykowany jest także na platformy mobilne.

Adres portalu: w produkcji, trwa uzupełnianie danych

Losowe prace:
 • Plakat Girl's Lips

  Inspiracja zaczerpnięta z utworu pt. "Girl's Lips" zespołu Kinetic Jane. Kolorystyka bazująca na odcieniach błyszczyka do ust i wydrążone pnie »

 • dr. Loff

  Trójwymiarowy napis LOFF wykonany w Maxon Cinema 4d. To jak? Biegniesz z nami po wolność?

 • Szablon Allegro Bijou Cotti

  Szablon Allegro z klasą. Tym razem co prawda klasa była już prawie gotowa, ale było nam bardzo miło dodać szykowne czczionki, ustawić menu i »

 • Dope Time 2011

  Dope Time 2011 - praca wykonana w ciepły wakacyjny wieczór - render w C4D + Adobe Illustator

Technologie użyte do tego projektu: