Nowy serwis dla designerów - Sensilia.pl

Bazinga nevs

Sensilia - darmowe narzędzia 3d dla designerów

Autor:

Grafik, designer i właściciel Bazinga Designs, fan ukulele i Gorillaz.

Jak to się stało, że powstała Sensilia? Projekt Sensilia powstał z potrzeby. Bazinga Designs często pracuje zdalnie i często w pośpiechu. Terminy sprawiają, że na cały proces twórczy zostaje zbyt mało czasu. Dlatego żeby przyspieszyć czas poświęcony na przygotowanie ciekawej prezentacji finalnej wersji projektu, Bazinga Designs stworzyła serwis Sensilia.pl. 

Pewnie sam wiesz jak to jest wysyłać Klientowi projekt wizytówki w formie płaskiego obrazka czy w ostatniej chwili przed końcem "deadline" przygotowywać w mgnieniu oka atrakcyjną prezentację.... Teraz, dzięki Sensilii w ciągu 30 sekund jesteś w stanie zaprezentować Klientowi pracę finalną w formie obiektu 3D, którym można w prosty sposób obracać przy pomocy myszki. 

Każdy projekt wysłany na Sensilię dostaje unikalny, anonimowy adres, przez co w prosty sposób kontrolujesz kto ma szansę go zobaczyć. Gdy uznasz, że projekt powinien już zniknąć z sieci - używasz linku kasującego, który jednocześnie wymazuje Twój e-mail z naszej bazy. Nie prowadzimy publicznej listy prac. Zmaterializowanie skończonych projektów wysyłanaych do klienta przed oddaniem ich do drukarni teraz zajmie Ci chwile.

Przejdź do serwisu: http://www.sensilia.pl

Aktualizacja 2012-03-30: obecnie każdy projekt otrzymuje kod do wklejenia na swoją stronę lub bloga (jak np. tumblr.com) - bez reklam:


Newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter aby jako pierwszy dowiedzieć się o nowościach i promocjach.

 

Zapisz się

 

 
 

Zobacz: 

Lubią nas

Bazinga Designs

Bazinga Puławy :

Ul. PCK 5/20

24-100 Puławy

tel. 667-200-706


Bazinga Warszawa :

Ul. Hlonda 2a/23

02-972 Warszawa

tel. 722-188-134

 

bazingadesigns@gmail.com

 

REGON 060622686

NIP: 716-255-43-47

 
 
 

Pracujemy na: